Diskuzní fórum

Hledám chalupu/stavení

Josef Pirkl | 17.10.2015

Dobrý den, jako amaterský kovář hledám vhodnou chalupu/stavení, ideálně na polosamotě. Pokud by jste o nějaké věděli, dejte mi prosím vědět - budu velmi vděčný. :-) Děkuji. Josef Pirkl, jpirkl@centrum.cz.

Historické vlaky

Pavel Tmej | 07.08.2014

Dobrý den
Pokud Vás zajímají historické vlaky a historie dráhy, tak se podívejte na
"historicke-vlaky-dvd.webnode.cz" . Jsou zde uvedeny odkazy na železniční spolky, společnosti a muzea v Čechách a zahraničí.

Kronika

Štěpánka K. | 03.01.2014

Dobrý den,
je možné si online prohlídnout kroniku vaší obce?
Děkuji
S pozdravem
ŠK

ZMOLA - Olešnicko zdola

Václav Plíhal | 08.10.2012

V těchto dnech byl v testovacím provozu spuštěn portál ZMOLA. O možnostech využití olešnického mapového portálu a dalších prvcích tohoto webového projektu se lze pobavit na setkání, které proběhne pravděpodobně ve čtvrtek 11.10. v KFC Rafael. Více na www.zmola.cz

Fotogalerie Krajiny Olešnice a okolí

Václav Plíhal | 05.08.2012

Zhlédnout 84 zajímavých fotografií a podílet se na výběru těch nejlepších pro výstavu během svatováclavských trhů můžete na www.fotogalerie.zmola.cz. Hlasovat lze do 20. srpna.

Zmola podruhé

Václav Plíhal | 18.06.2012

Kdo by chtěl přispět k formování podoby vznikajícího olešnického mapového portálu, je zván na lehce pracovní setkání předcházející samotné tvorbě webové mapové aplikace. Pokud plánujete přijít, dejte vědět na http://doodle.com/vytzxqva825fc7pi

Fotosoutěž Krajiny Olešnice a okolí

Václav Plíhal | 22.05.2012

FOTOSOUTĚŽ portálu zmola.cz
Není zmola jako zmola. Do té webové můžete DO KONCE KVĚTNA nasypat všelijaké obrázky z Vašeho počítače. Oprašte elektronický prach a sdílejte fotografie ukazující krajinu mikroregionu Olešnicko. Pohled každého je jedinečný. Bylo by škoda, aby zapadlo, co se povedlo Vám či někomu z Vašich blízkých před mnoha lety. Staré i nové snímky, celkové pohledy i detaily, typické i jen Vámi zahlédnuté - to vše můžete nahrát skrze jednoduché rozhraní na www.zmola.cz/fotosoutez. Možná se dočkáte výstavy při svatováclavských trzích. Ve hře je také chytrý telefon s GPS navigací. Soutěž je vyhlášena jako součást projektu Olešnický mapový portál podpořeného Nadací Open Society Fund Praha v rámci grantové výzvy "Jdi do toho!".

Re: Fotosoutěž Krajiny Olešnice a okolí

monika | 22.11.2012

Aktuální nabídka práce z celé ČR na http://www.qprace.cz

Založena diskuze

Radek Šír | 20.12.2010

Zde můžete diskutovat.

Záznamy: 1 - 9 ze 9

Přidat nový příspěvek